Infolinia

605 925 688
lub 690 925 688

Dostawa

Darmowa dostawa na terenie całego kraju przy zakupach powyżej 500zł

Rabat 3%

Zarejestruj się w trakcie zakupów i otrzymaj 3% rabatu

Bezpieczeństwo

Bezpieczne płatności PayU
Gwarancja 2 lata
Szafka NRTV107 Skandi Artisan Szafka NRTV107 Skandi Artisan
Producent: PIASKI MEBLE
Cena: 439,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • darmowa dostawa
SZAFKA RTV NRTV107 SYS.SKANDI SZAFKA RTV NRTV107 SYS.SKANDI
Producent: PIASKI MEBLE
Cena: 416,00 zł
szt.
zobacz więcej
SZAFKA RTV NRTV160 SYS. SKANDI SZAFKA RTV NRTV160 SYS. SKANDI
Producent: PIASKI MEBLE
Cena: 544,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • darmowa dostawa

Skandynawskie szafki RTV są na ogół prostokątne, uniesione na drewnianych nogach ustawionych pod kątem. Małe akcenty koloru na szafkach RTV skandynawskich są interesujące, aby dopełnić skandynawski wygląd. Przed wyborem szafki RTV skandynawskiej należy najpierw określić jej położenie i proporcje. Zależy to od rodzaju telewizora i jego orientacji w salonie.

Wybierz szafki RTV skandynawskie

Odległość między sofą a ekranem powinna wynosić co najmniej jeden metr i około 4 do 5 metrów w przypadku większego ekranu, jeśli chodzi o ustawienie szafki RTV skandynawskiej. Jasność szafki RTV skandynawskiej ma znaczenie. Zbyt jasny obszar pogorszy wrażenia z oglądania, powodując bladość obrazu. Podobnie nie należy umieszczać ekranu przed oknem, aby uniknąć, odbić smug światła. Komfort w użytkowaniu, szafkę RTV skandynawską i telewizor należy ustawić w swoim polu widzenia, tak aby nie trzeba było odwracać głowy, aby spojrzeć na ekran.

Szafki RTV skandynawskie — stylowe i funkcjonalne

Wymiary szafki RTV skandynawskiej muszą być dostosowane do wymiarów pomieszczenia, w którym się znajduje. Aby uzyskać harmonijny wygląd, wybierz mebel dłuższy niż telewizor. Przy wyborze szafki RTV skandynawskiej nie można zaniedbać aspektu funkcjonalnego! Niektóre aranżacje TV mogą służyć jako schowek. Z praktycznego punktu widzenia technologia jest integralną częścią naszego codziennego życia. Aby sprzyjać rozmieszczeniu złączy, niektóre modele są wyposażone w miejsca na łatwe przeciągnięcie i schowanie kabli.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl